Live Career

Strona internetowa livecareer.pl to miejsce, które pomaga osobom poszukującym pracy w stworzeniu profesjonalnego CV zwiększającego szansę na znalezienie zatrudnienia.

Dane firmy

Nazwa: Live Career

Ulica: Bombkowa 29

Miasto: Warszawa

Adres www: http://www.livecareer.pl/

Telefon:

Email: biuro@livecareer.pl

Opis firmy Live Career

Firma udostępnia darmowy kreator CV, który opracowano pod okiem ekspertów tak, żeby stworzone dzięki niemu CV czy list motywacyjny natychmiast przykuwały oko rekruterów.

Dla osób, które wiedzą, jak ważna jest pierwsza praca i odpowiednie zaprezentowanie się pracodawcom, narzędzie, jakim jest kreator CV będzie doskonałym wsparciem przy punktowaniu swoich zalet, zainteresowań i doświadczenia. Jeśli klient nie wie, jak napisać CV i na co przy jego tworzeniu zwrócić uwagę, to generator CV od livecareer.pl będzie dla niego strzałem w dziesiątkę.

Specjaliści wdrażający kreator zadbali o to, by był on intuicyjny, przejrzysty i by z jego pomocą można było stworzyć swoje pierwsze CV w ledwie kilkanaście minut. błyskawiczne utworzenie CV można różnie dostosować do konkretnego stanowiska pracy, o jakie stara się kandydat, maksymalizując dzięki temu szansę powodzenia.

Dodano do:

Firmy wg. branż > Pośrednictwo pracy, Praca > CV, Praca > Oferty pracy

Znajdź na mapie

Napisz wiadomość do Live Career

Opinie o Live Career

Craft CV

Nie wiesz, jak napisać CV? To skorzystaj z darmowego kreatora. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze. Przygotowanie twojej prywatnej wizytówki nie zajmie z nim dużo czasu. A do zrobienia musisz mieć tylko internet i zaktualizowaną przeglądarkę.

Dane firmy

Nazwa: Craft CV

Ulica: Święty Marcin 29

Miasto: Poznań

Adres www: http://www.craft-cv.pl/

Telefon:

Email: biuro@craft-cv.pl

Opis firmy Craft CV

Generator CV na pewno ułatwi Ci to zadanie. Wystarczy, że wybierzesz styl, uzupełnisz informacje a Kreator CV stworzy twój dokument. Jedyne co ty będziesz jeszcze musiał/a zrobić, to zapisać na dysku i wydrukować.

Na stronie craft-cv.com mamy do wyboru CV kreatywne, nowoczesne i klasyczne. Jeżeli klikniesz, na przykład na klasyczne, to następnie musisz wybrać wzór. Tutaj także masz dużo możliwości. Dostępne są takie jak: CLASSIC, ECHO, ORB, MOON, SAND, SMART i wiele innych. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych. Warto też wgrać zdjęcie, wtedy twoje szanse na zdobycie pierwszej pracy są o wiele wyższe. Kreator CV ma dużo funkcji, na przykład wybór czcionki, koloru. Możesz też dodać cel zawodowy, social media, atuty, stopień znajomości języków, programy, kursy i certyfikaty itd. Z pewnością warto skorzystać z tego darmowego kreatora CV. Warto wiedzieć, że do wyboru są różne pakiety, na przykład free, patron itd.

Jeśli wybierzesz ofertę premium, to masz dostęp do wszystkich szablonów, pobierasz CV tyle razy ile masz ochotę, otrzymasz opcję dodawania własnej wersji itd. Craft-cv.com tak samo jak Grupa Pracuj korzysta z technologii SSL, aby twoje dane były bezpieczne. Serwis jest rzetelny i uczciwy, więc nie musisz się obawiać, że informacje trafią w niepowołane ręce.

Dodano do:

Firmy wg. branż > Pośrednictwo pracy, Praca > CV, Praca > Oferty pracy

Znajdź na mapie

Napisz wiadomość do Craft CV

Opinie o Craft CV

Grupa Pracuj

Dobrze przygotowanie CV oraz list motywacyjny zwiększa szansę na rynku pracy. Wraz z postępem technologicznym zmieniły się standardy dotyczące tych dwóch dokumentów.

Dane firmy

Nazwa: Grupa Pracuj

Ulica: Prosta 68

Miasto: Warszawa

Adres www: http://www.cv.pracuj.pl/

Telefon:

Email: biuro@pracuj.pl

Opis firmy Grupa Pracuj

Dobre CV powinno wyróżniać się na tle innych kandydatów. Pomocny w tym może być kreator CV, który ułatwi to zadanie. Strona Grupa Pracuj oferuje darmowy generator CV. Strona nie tylko pomaga w tworzeniu CV przy pomocy kreatora. Oprócz niego można na niej znaleźć porady na blogu na temat tego jak napisać CV oraz list motywacyjny. Odpowiednie wskazówki znajdzie dla siebie każdy – magazynier, kucharz czy grafik to tylko niektóre z zawodów dla których znajdziesz porady jak napisać CV. Niezależnie czy będzie to pierwsza praca studenta czy kolejna doświadczonego pracownika darmowy kreator CV oraz dodatkowe porady pomogą w napisaniu CV i listu motywacyjnego nawet przy ubogim doświadczeniu.

Generator CV obecny na stronie Grupa Pracuj pozwala na wybranie odpowiedniego szablonu nawet w 8 wersjach kolorystycznych. Kreator CV umożliwia również zmianę czcionki, nagłówków oraz możliwość wizualizacji znajomości języków czy innych umiejętności. To co wyróżnia Grupa Pracuj na tle innych stron to darmowy kreator CV. Założenie konta w serwisie jest darmowe. Opłaty dokonujesz wtedy kiedy chcesz pobrać CV. Opłata za generator CV może obejmować 7 dni lub 90 dni. Nie musisz również martwić się o dodatkowe koszta. Opłata za kreator CV nie ulega automatycznemu przedłużeniu. To ty decydujesz kiedy chcesz opłacić swój dostęp do pobrania CV. Skorzystaj z generatora CV już dziś i znajdź swoją wymarzoną pracę.

Dodano do:

Firmy wg. branż > Pośrednictwo pracy, Praca > CV, Praca > Oferty pracy

Znajdź na mapie

Napisz wiadomość do Grupa Pracuj

Opinie o Grupa Pracuj