HSN Łukasz Wysokiński Nadruk na koszulkach

Odzież Firmowa i Reklamowa z Nadrukiem

Nadruk na koszulkach? Chyba nie mogliście lepiej trafić! Nasza firma to zespół osób, które w tym temacie posiadają ogromne doświadczenie, a dodatkowo nieustannie poszerzamy swoje horyzonty.

Dane firmy Odzież Firmowa i Reklamowa z Nadrukiem

Nazwa: HSN Łukasz Wysokiński

Ulica: Kawęczyńska 49k

Miasto: 39-200 Dębica

Adres www: https://orangeprint.pl/

NIP:

Telefon:

Email: biuro@orangeprint.pl

Opis firmy Odzież Firmowa i Reklamowa z Nadrukiem

Nadruk na bluzie firmowej z kapturem rozmiar xl zajmujemy się od 2010r, a metody jakimi się posługujemy to głównie sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX). Przy składaniu zamówienia nasi klienci mogą wybrać materiał, krój oraz kolor jaki ma widnieć na koszulkach, a my dostosujemy do tego najlepszą możliwą metodę wykonania. Gwarantujemy terminowe realizacje, korzystne ceny, a także najwyższa jakość i satysfakcję. Więcej informacji na ten temat i szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!

Szykuje się impreza firmowa? A może jakiś event reklamowy? Wyróżnij swoją firmę z tłumu i zainwestuj w najwyższej jakości nadruk na koszulkach! Nasz zespół pracowników od 10 lat tworzy oryginalne i stylowe nadruki na tekstyliach. W ostatnich czasach bardzo intensywnie się rozwijamy – poszerzyliśmy nasz park maszyn o nową szwalnię.

Stosujemy najnowsze techniki nadruku na odzieży takie jak sitodruk (przy nakładzie 30 sztuk i więcej), druk cyfrowy DTG, a oprócz tego wykonujemy nadruki w full kolorze przy pomocy drukarki japońskiej firmy Brother (model GTX), a oprócz tego wykonujemy nadruki metodą jaką jest haft komputerowy. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

Dodano do:

Kategorie: Firmy wg. branż > Tekstylia, Usługi > Nadruk na odzieży, Odzież > Nadruk na koszulkach

Znajdź na mapie

Napisz wiadomość do Odzież Firmowa i Reklamowa z Nadrukiem

Opinie o Odzież Firmowa i Reklamowa z Nadrukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *